Красиві среднезавітие локони

Незважаючи на те, що "досконалість" - це поняття відносне, метод завивки локонів, який ми сьогодні побачимо, в значній мірі ідеальний за моїми стандартам. Головним чином тому, що він не так складний. Хоч я і прихильниця спіральних локонів і каліфорнійської хвилі, мені подобаються ось такі середньо завиті красиві локони: злегка випрямлені, але пружні. Схожі на кучері русалки.

Фото - красиві локони

Що знадобиться для завивки: Щипці для завивки, щітка і лак для волосся 

Час на створення локонів: приблизно 45 хвилин (для густого волосся)

Всі чари відбувається за допомогою керамічних щипців для завивки Revlon Perfect Heat Nano Ceramic 1 # 8243- Styling Iron (діаметр 2.54 см). Дівчата, у яких довгі, густі волосся, як у мене, можуть виявити, що великий діаметр щипців створює саме жалюгідне подобу "хвилі", яка розпадається вже через годину, незалежно від кількості лаку для волосся. Я виявила, що щипці з діаметром 2.54 см створюють жорсткі хвилі, які добре виглядають, принаймні 5-6 годин (звичайно, по закінченню часу трохи розпрямляються). Хоч я і впевнена, що будь-які щипці для завивки допоможуть створити такий ефект, але я люблю керамічний Revlon - він зберігає волосся м'яким і нагрівається протягом 30 секунд!

Зачіска з красивими локонами підходить для повсякденного носіння, але якщо ви хочете взяти її в основу вечірнього стилю, спробуйте вечірній макіяж з накладними віями і доповніть свій образ шикарним вбранням, плюс аксесуаром для волосся з камінням Сваровскі.

Фото - шпильки



Щодо лаку для волосся, мені дуже подобається TIGI Hard Head Spray від фірми Bed Head, який має сильну фіксацію без склеювання волосся і тяжкості. Хоча можна поробовать що-небудь інше. Наприклад, лак для волосся Garnier Fructis sleek and shine має прекрасний запах і добре тримає завиток.

Красиві локони в домашніх умовах 

Отже, перейдемо до найцікавішого.

1. Нагрійте гарненько ваші щипці. Я не наношу перед завивкою ніяких коштів, ви можете скропити волосся засобом для укладання.



2. Візьміть невелику прядку волосся, чи не більше, ніж на 2,5 см в ширину. Чим більше волосся ви будете накручувати за один раз, тим менш вираженими вийдуть локони. 

Фото - красиві локони

3. Починаючи з коренів і закінчуючи кінчиками волосся, оберніть пасмо навколо щипців. Тримайте кінчики волосся пальцями на кінці щипцом (якщо вони, звичайно, мають спеціальний Ненагревающийся кінчик). Постарайтеся не перекривати пасмо пасмом, коли будете обертати волосся навколо щипців - таким чином, вся поверхня локона буде гарячою. Потримайте волосся так 15-20 секунд.

4. Нахиліть щипці для завивки вниз, і нехай ваші кучері спадуть самі. Я намагаюся тягнути волосся якомога менше, щоб вони не розпрямлялися.

Фото - красиві локони

5. Нанесіть лак для волосся. У вас з'явився один гарний локон!

Фото - красиві локони

Повторіть процедуру з іншими волоссям. Збризкуйте завитки лаком разі потреби. Як тільки я це зробила, я обернула деякі мої кучері один навколо одного, так щоб вони утворили великі локони, а не купу маленьких.

Не лінуйтеся в задній частині голови! Я помітила, що локони, які спадають на спину, як правило, розпрямляються першими, тому приділіть їм особливу увагу при завивці. Так ви будете мати прекрасні, повітряні, об'ємні волосся.

От і все, красиві локони в домашніх умовах готові! 

Фото - красиві локони

Фото: https://seecreatures.com




Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 3014