Швидка зачіска своїми руками

Моя подруга обожнює цей елегантний закручений джгут. Його досить легко зробити самому. Отже, хочете спробувати створити романтичну і швидку зачіску своїми руками?

Фото - швидка зачіска своїми руками Фото - швидка зачіска своїми руками

Така зачіска ідеально підходить не тільки для повсякденного способу, для офісу, але і для урочистого заходу і навіть - весілля. Особливо здорово виглядає на дівчатах з кучерявим волоссям.

Зробити зачіску своїми руками супер просто, я обіцяю, трохи практики, і ви будете в змозі укласти її менш ніж за п'ять хвилин!

Інструкція 

1. Зберіть волосся в низький хвіст і закріпіть гумкою. Зробіть так, щоб хвіст тримався досить щільно.



 2. Далі, опустіть гумку з хвоста трохи вниз, так щоб утворилося простір між гумкою і шкірою голови.

 3. Зробіть невелике заглиблення в області над гумкою. Переконайтеся, що не створили дірочку наскрізь, нам потрібно просто поглиблення типу "гнізда" для волосся (які ви будете використовувати в кроці 5).



4. Закрутіть весь хвіст, як ніби ви збираєтеся зробити гульку.

 5. Почніть укладати ваш хвостик в гніздечко, яке ви зробили для нього. (Я зробила по своєму, укладаючи волосся від центру, тому зачіска була трохи асиметричною).

 

6 і 7. Продовжуйте укладати і закручувати ваш хвостик в гніздо ...

 8. Після того, як ви все волосся заховані, закріпіть його на місці шпильками для волосся. Не забудьте закріпити також зачіску з обох сторін.

Збризніть ваше волосся лаком для волосся і заколіть красиву заколку для елегантного виду! Вуаля, швидка зачіска своїми руками готова!

Фото - швидка зачіска своїми руками 

Фото: https://joannagoddard.blogspot.com




Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 2672