Засоби для відновлення волосся

Почитайте думки дівчат про ефективність відомих і доступних препаратів для відновлення волосся пошкоджених і сухих. І підберіть правильну косметику для відновлення волосся.

Фото - засоби для пошкодженого волосся

1. Спрей Gliss Kur Рідкий Шовк Gloss, для ламких, позбавлених блиску волосся

Фото - Gliss KurВідгуки: "Найбільше мені допомагає косметика серії Gliss Kur Рідкий Шовк. Після того, як я перефарбувалася в блондинку, моє волосся стали як сіно на дотик. Використовую флюїд Gliss Kur і шампунь цієї ж серії і тепер моє волосся не тільки красиві, але і приємно пахнуть, стали блискучими, придбали обсяг і м'якість "

2. Миттєвий спрей Garnier Fructis Відновлення і блиск

Фото - спрей для сухого волосся



Відгуки: "Просто розпорошите його на волосся і розчешіть. Повинна зізнатися, що була дуже рада, що волосся стали м'якими і гладкими -.!.) Рекомендую"

"Я використовувала його разом з шампунем з цієї ж серії і тепер дуже щаслива. Раніше мої волосся постійно заплутувалися після миття, а коли спробувала це засіб, забула про свою проблему. Волосся виглядають здорово і не розпушується. Крім того, спрей має прекрасний аромат. Моя оцінка, 9 / 10. "



3.  Nivea Diamond Gloss, Сироватка для волосся

Фото - сироватка для волоссяВідгуки: "Я рекомендую легку сироватку для волосся Nivea Diamond Gloss, але не через невисоку ціни, а тому що вона дуже ефективна. Мої волосся сухе і тьмяне. Досить двох крапель сироватки і волосся набуває дивовижний блиск)."

4. Сироватка Avon, Advance Techniques - для тих, у кого сухі кінчики волосся

Фото - для кінчиків волоссяВідгуки:  "Сироватка дивовижна! Найкращий ефект виходить навіть після використання невеликої кількості сироватки. Зручний аплікатор. Чи не ускладнює волосся, полегшує їх розчісування. Після цього засобу волосся пріообретают прекрасний аромат, стає блискучим і виглядають набагато краще: .....) Рекомендую".

5.  Loreal Professionnel, Маска, що відновлює Absolut Repair

Фото - маска для волоссяВідгуки: "Я рекомендую відновлює маску Absolut Repair. Вона не дешева, але це єдиний засіб, після якого я бачу реальний результат на волоссі. Волосся у мене не кучеряві і не прямі - злегка хвилясті від природи. Після цієї маски вони стає більш блискучими і легко укладаються ... Рейтинг - 10/10 :) »

6. Kerastase, Resistance, Vita-ciment, Ампули для відновлення волосся

Фото - засіб для відновлення волосся

Відгуки: "Ампули Керастаз цемент дійсно останнє, новітнє засіб для дуже пошкодженого волосся. Допомагають навіть тим дівчатам, над якими перукарі розводять руками і кажуть, що найкраще підстригтися. Я була не один раз в подібній ситуації, тому що намагалася перефарбуватися в білий платиновий колір, що призвело волосся в плачевний стан. 
Якщо хтось у відчаї, ридає над перепаленнимі волоссю, чесно, рекомендую. 
Вплив просто дивовижне - з волосся сухих як сіно, пошкоджених, за півгодини ми отримуємо гладке, блискуче волосся. "




Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 4557