Перебори в догляді за волоссям

Я дуже люблю доглядати за волоссям! Ну, ви, напевно, вже в курсі! Але навіть для мене деякі поради і питання здаються часом перебором.

Тобто догляд - це добре! Корисно і для самого волосся, і для нашої самооцінки, для того, щоб відчувати себе жінкою. Але все добре в міру!

Так, я абсолютно згодна, що трапляються в нашому житті неприємності, які можуть пошкодити волоссю. Але все ж це волосся для нас, а не ми для них. Тому будемо простіше ставитися до подібних речей!

Гумки шкодять волоссю - тільки розпущене, тільки хардкор!

Так, гумки можуть шкодити волоссю. Особливо жорсткі, тугі, з металевими деталями, а тим більше зроблені (вибачте за тавтологію) з гуми. Але, тим не менш, ходити цілодобово з довгим розпущеним волоссям або використовувати шовкові стрічки - це не дуже зручно. І ще невідомо, від чого волосся псуються більше - від вітру або від гумок. Тому резинкам так. Але хорошим, м'яким, таким, від яких шкоди менше (практично немає)!

Розчісування волосся - "Тільки через мій труп!"

Багато хто боїться розчісуватися. Це, мовляв, псує волосся. Не псує, якщо розчісувати волосся акуратно і дбайливо гарною щіткою або гребенем! Навіть корисно. Адже розчісуючи волосся, ми розподіляємо по них шкірне сало - природне живильний засіб, яке робить їх здоровими і м'якими. А також розчісування стімурірует приплив крові до шкіри голови, що сприяє посиленню росту волосся.

Косметика для волосся. Треба встигнути перепробувати за своє життя ВСЕ!

Є люди, які вважають, що все найкраще чекає їх там, за рогом. Ну, або на наступній полиці в косметичному магазині. І кожен раз вони купують новий шампунь в надії, що саме він зробить їх волосся зовсім нереальними.

Дівчатка, такого не буде! Тобто пробувати різні засоби не забороняється. У цьому немає нічого страшного. Але не варто чекати від кожного нового флакона небувалих чудес!

Шампуні покликані змивати бруд з волосся. І дуже рідко в них містяться компоненти, які хоч якось позитивно можуть вплинути на волосся. Хочете нереального блиску, м'якості і шовковистості, робіть маски. Або хоча б концентруйте свою увагу на косметичних незмивних засобах. Шампунь все це замінити ніяк не може. Ми ж з вами не чекаємо нереального росту нігтів, доглянутою і м'якої шкіри, омолодження та інших радощів від звичайного мила для рук!

Шкідливі компоненти в косметиці - смерті подібно!

Раніше всі боялися парабенів. Від них буває рак. Це, правда, ніким не доведено. Але все одно страшнувато, адже їх знаходять в ракових пухлинах. Принаймні, так кажуть.

Потім всі почали боятися сульфатів. Це ж хімія і отрута для організму. І нічого, що робляться багато з них з натуральних рослинних жирів. І отрутою є лише в тому випадку, якщо вживати їх всередину. Тут вже нікого не переконати!



Потім на дошку ганьби потрапили силікони. Вони сушать, вони не вимиваються з власного стовбура.

Цей список можна продовжувати практично нескінченно. Інтернет повниться ресурсами, які дають величезні списки дуже шкідливих, небезпечних для життя компонентів і т.д. Причому дуже часто інформація може бути діаметрально протилежною залежно від ресурсу. А хіміки над більшою її частиною відверто сміються.

В даному випадку треба знати міру і не впадати в крайнощі. Звертати увагу на реакцію власного волосся і шкіри, а не тільки на склад. Інакше в якийсь момент просто нічим стане користуватися. Варто усвідомлювати, чому раптом по всьому світу почала розлітатися інформації про шкоду так званої "хімічної» косметики, і стала величатися «органічна».

А ще я закликаю звернути увагу на той факт, що багато дівчат з абсолютно шикарними волоссям миються, чим попало, поняття не мають про склади власних коштів, щасливі і задоволені. А інші, що б не робили, весь час скаржаться на волоси.Еслі вже так важливо здоров'я, то увагу варто звертати на чистоту їжі, води, регіону проживання. Косметика в даному випадку має вторинне значення.

Шампуні зло! Вони заважають нам добитися шикарних волосся

Періодично зустрічаю відгуки дівчат, наполегливо закликають мити голову тільки: водою, уриной, золою, содою, відварами трав, яйцями і т.д. Вибирайте, що більше подобається! Чомусь багато хто впевнений, що їх волосся недостатньо густі (Довгі, блискучі, кучеряві, прямі і т.д.) саме через частого і неймовірно шкідливого миття шампунями. І варто перейти на натуральне миття, все зміниться. Прихильники такого способу очищення волосся зазвичай апелюють до старих фотографій, на яких у дівчат волосся неймовірно красиві без будь-яких косметичних хитрувань.



Зовсім недавно моя добра знайома запитала моєї думки на цей рахунок. Тому я вирішила написати про це тут же.

По-перше, не всі наші бабусі та прабабусі могли похвалитися густими косами, незважаючи на відсутність шкідливих сульфатів (див. Вище). Наприклад, у мене волосся більш густі, ніж були у моєї бабусі, яка жила в селі. Хоча тип волосся (русяве і тонкі) мені дістався від неї. Деякі можливо не замислюються, що в інтернеті зустрічаються саме найкрасивіші фото. Тому що на три пера нікому дивитися буде не цікаво.

По-друге, саме густота волосся все ж залежить від генетики, а не від шампуню, золи або урини. Активних волосяних фолікулів чи не стане більше тільки з тієї причини, що волосся почали мити іншим засобом. Не залежить це і від частоти миття. Ну тобто пересушити волосся, якщо мити їх по 2 рази на день, звичайно можна. Можна їм таким чином нашкодити. Але взагалі миття у міру забруднення - це нормальне явище. Наведу приклад. Все моє дитинство мені мили голову раз на тиждень. Думаю, у багатьох була така традиція. Так ось волосся у мене тоді були не нижче, ніж зараз. Я б навіть сказала навпаки. А коли я підросла, почала митися сама, а ця одноразово-щотижнева традиція пішла в минуле, я зітхнула з полегшенням. Що вдієш, люблю я банні процедури! До речі, моя мама теж миє голову раз на 2 дні, а волосся у неї до цих пір дуже густі і ростуть набагато швидше моїх.

По-третє, ще раз зроблю упор на способі життя. Мені важко уявити, як володарка жирного типу волосся буде мити голову 1 - 2 рази на місяць содою і при цьому ходити з блискучими, красивими волоссям.

По-четверте, я так ніколи і не бачила фото дівчат До і Після подібних змін. Тобто не бачила наочного прикладу того, наскільки може бути корисно миття голови содою, наприклад. Не сперечаюся, цілком імовірно, це непоганий спосіб і комусь він підходить. Інша справа, не варто переконувати довірливих людей, що це панацея від усіх бід.

Маски для волосся - чим більше, тим краще!

Я сама їх дуже люблю і не перестаю робити. Але від того, що практикують деякі дівчата, у мене волосся стає дибки. Масляні маски кожен день на ніч, маски, в складі яких є все, що можна собі уявити, від коньяку і бананів до гірчиці і безбарвної хни. І те й інше - це дуже великий перебір.

Тут не діє правило «якщо трохи - добре, значить, більше - буде ще краще». Хіба що в плані сталості та регулярності. Але немає ніякого сенсу мучити своє волосся з дня в день всім підряд. Так можна перепітать волосся, забити шкіру голови, пересушити кінчики щоденним миттям (а деякі ще ж миють волосся ДО і ПІСЛЯ маски!). Тобто замість користі отримати шкоду.

А потім ми дивуємося, звідки стільки людей, що вважають домашні маски для волосся злом!

Страх дотиків - "Не чіпай моє волосся!"

Так, волосся - це тендітна і тонка субстанція. Їх краще НЕ начісувати, не терти, не рвати гребінцем і не смикати постійно. Інакше кутикула волоса ріподнімается, і він стає крихким, ламким, а кінчики сильно плутаються.

Але, тим не менш, боятися доторкатися до волосся або в істериці забороняти це іншим - це теж перебір. Зрештою, масаж голови, акуратне розчісування дуже їм корисні. Це стимулює приплив крові до шкіри голови, а значить і зростання.

Страх перед перукарями

Дівчата бояться, що їх наврочать, бояться заздрості, бояться, що їм сострігут більше, ніж потрібно. Так, таке, на жаль, трапляється. Але жити з сухим клоччям на кінцях не краще. Це не красиво, неохайно. І почасти можна зрозуміти перукаря, який зістригає більше, ніж три міліметри, якщо бачить, що січка і ламкість починається на 20 см від кінчиків волосся.

Дівчата, не бійтеся стригти волосся! Просто перед походом в перукарню наведіть довідки про майстра, поговоріть з ним, поясніть чітко і зрозуміло, що Вам потрібно!

Думаю, цей список можна продовжувати нескінченно. Головне зрозуміти, що впадаючи в крайності, ми ускладнюємо, псуємо собі життя. Догляд за собою повинен приносити задоволення і користь, а не страх і роздратування!

Будьте красиві і щасливі!




Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 4379