Ефірна олія м'яти для волосся

Фото - Ефірна олія м'яти для волосся

Ефірна олія перцевої м'яти широко застосовується в косметології. Воно надає відмінне освіжаюче, очищаючу дію на шкіру. Ефективно при лікуванні свербежу, дерматиту, вугрової висипки, розширення капілярів і деяких інших захворювань епідермісу.

Воно використовується при порушеннях травної системи, а також простудних і вірусних захворюваннях (знижує температуру), полегшує відновлення після сонячних ожогов.Благодаря своїм тонізуючим властивостям ефірне олії м'яти ефективно при стресах, депресії, розумовому перенапруженні. Воно знімає гнів, втому і дратівливість.

Застосування ефірного масла м'яти особливо корисно, якщо у вас жирна шкіра і волосся. Можу сказати з власного досвіду, що після нього волосся стає дуже чистими, свіжими і легкими.



Незвичайне властивість ефірного масла м'яти проявляється в тому, що воно відмінно освіжає у спеку і зігріває в морози. Мені дуже сподобалося використовувати його влітку, коли хочеться врятуватися від спеки і духоти. У перші пів години після нанесення шкіра голови дійсно відчуває легку прохолоду, ніби вітерець гуляє у волоссі.

Ефірна олія м'яти для волосся корисно в першу чергу тим, що зміцнює їх коріння, допомагає боротися з випаданням і стимулює зростання. Тому я раджу періодично робити з ним маски. Я змішую його з рослинним маслом, а при нанесенні як слід масажують шкіру голови і розподіляю по всій довжині.



Незважаючи на те, що цей аромат м'яти перцевої відноситься до тонізуючим ефірним оліям, я часто залишаю його на всю ніч, а з ранку змиваю. Спиться з ним прекрасно. Але, швидше за все це індивідуально.

Для простоти можна взяти пляшечку з улюбленим рослинним маслом (Я зазвичай використовую мигдальне масло), додати в неї потрібну кількість крапель (10 - 15), збовтати, а потім застосовувати, коли буде зручно. У перші кілька разів я раджу взяти мінімальну дозування ефірного масла м'яти. Наприклад, 2 - 3 краплі на 15 грам основи.

При використанні ефірної олії м'яти для волосся або шкіри варто бути дуже акуратним, тому воно володіє дратівливою властивістю. Бійтеся потрапляння в очі, будьте обережні з використанням м'яти на слизових поверхнях. Олія м'яти не можна використовувати в період вагітності та лактації.

Крім ефірної олії м'яти перцевої існують також:

  • ефірне масло м'яти болотної (в домашніх умовах застосовувати не можна, використовується як віддушка в дезодоранту),
  • ефірне масло м'яти колосовий (застосовується в харчовій промисловості і для лікування різних захворювань),
  • ефірне масло м'яти польової (не відрізняється від м'яти перцевої).



Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 4543