Рецепт анастасии Агафонової

Здравствуйте! Мене звуть Анастасія Агафонова.

Хочу розповісти свою історію мого волосся.

Кілька років тому я дуже сильно зіпсувала своє волосся постійним фарбуванням. Здається, я перепробувала всі кольори. Настав момент, коли моє волосся абсолютно втратили блиск, жахливо ламалися і розчесати їх можна було з великими труднощами. Тоді я почала шукати всілякі способи догляду за волоссям, читала статті та рецепти, застосовувала їх на волоссі і через роки півтора натрапила на інформацію про те, як доглядають за своїм волоссям індіанки. А адже у індійок просто приголомшливі волосся!

Перше правило - миття

Я викинула шампуні з хімічним складом і змінила на натуральні індійські шампуні або зовсім заміняла порошком мильних горішків.

Друге правило (воно ж головне)

Щовечора на ніч я промаслюється шкіру голови і волосся, переважно кокосове масло (Але потрібно бути уважним і відшукати дійсно натуральне кокосове масло холодного віджимання, в іншому випадку таке масло не тільки не принесе вам бажаного результату, а й висушить волосся).



Так само я використовую масла:

Третє правило - хна

2 рази на тиждень я роблю маски із хни. Вона є дуже ефективним засобом щодо зміцнення волосся. Тим, у кого сухе волосся рекомендую додавати в хну масла.

Четверте правило - домашні маски



Мої найулюбленіші маски з глини і з кефіру зі спеціями. Така маска дуже впливає на ріст волосся. Розповім про неї детальніше.

  • Кефір повинен бути кімнатної температури або трохи теплий
  • Спеції з зігріваючими властивостями: імбир, червоний перець, кориця, кумін, кардамон, гвоздика (всі по 1 ч.л. крім червоного перцю, його 0.5. Чайної ложки)
  1. Спеції перемішуємо з невеликою кількістю теплої води, щоб вони не згорнулися в кефірі.
  2. Потім змішуємо їх з кефіром, додаємо масло для росту волосся. Зазвичай я додаю масло амли. Також можна покласти мед
  3. Суміш наносимо на коріння і масажуючи, кінчики можна змастити просто кефіром або ж з додаванням, наприклад, кокосового масла.
  4. Одягаємо шапочку для душу і тепле рушник.
  5. Так ходимо від 30 до 50 хвилин в залежності від відчуттів. Якщо відчуваєте, що шкіру починає сильно піч, змивайте!

Таку маску можна робити 1-2 рази в тиждень. Вона відмінно стимулює ріст волосся, а також бореться з випаданням волосся.

П'яте правило ополіскування волосся прохолодною водою

При цьому можна додати сік лимона. Або ополіскування трав'яним відваром (ромашка або кропива).

Шосте правило - стрижка

Я стрижу кінчики волосся кожен місяць або через місяць на 1 см. Це дуже оновлює волосся, перешкоджає появі посічених кінців.

А так само я не використовую фена, плойку, що не фарбую волосся, не розчісуйте мокре волосся.

Результат такого догляду можна побачити на моїх фотографіях.

Усім дівчатам бажаю гарних і здорових волосся!

Ставтеся дуже дбайливо до Вашого волосся, адже вони енергія і сила, особливо жіноча.

Пам'ятайте, вони люблять натуральний догляд!




Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 2382